O nás

Ideál krásy je odpradávna spojován se zdravím, které se odráží na našem vzhledu a především na naší pleti. Čas, který věnujeme sami sobě, péči o naše tělo i mysl, se tak stává jednou z nejlepších investic.

Jižní Korea je země zaslíbená nejen idolu dokonale zdravého vzhledu, ale také neustálému zlepšování a inovacím, které mohou výsledek podpořit.

Právě propojení špičkové technologie a vědeckých poznatků o léčbě kůže a tkání stálo u zrodu značky Reclar, kterou v roce 2016 poprvé představili vývojáři z Jižní Korey. Od té doby je značka Reclar objevována dalšími ženami a muži ve více než 50 zemích světa.

Vlajkovou lodí značky Reclar je peeler – elegantní přístroj, který v sobě ukrývá hned několik patentovaných funkcí s prokazatelnými účinky. Kromě hloubkového ultrazvukového čištění a galvanizace pleti je to také světelná terapie podporující léčení a omlazování pleti. Unikátní technologie zlatého pokovení čepele jen dokládá smysl pro detail a celostní přístup výrobce, který využívá nejen nejnovějších poznatků a moderních technologií, ale vychází také z tisíciletých zkušeností našich předků, kteří měli hluboké znalosti o léčivém potenciálu zlata.

Do Evropy začal dovážet produkty značky Reclar Honza Šmíd, kterému korejská kultura a přístup k péči o sebe samé učarovala natolik, že chtěl tuto inspiraci předávat dál. „Nejdříve jsem chtěl zjistit, v čem je peeler Reclar tak jedinečný. Zároveň jsem se chtěl podělit o své nadšení z toho, jakou péči věnují Korejci sami sobě. A to právě nejen ženy, ale i muži, což je opravdu inspirující. Co mě ale fascinuje dodnes jsou výsledky, kterých naši zákazníci s peelerem dosahují a mým cílem je tedy především edukovat, inspirovat a nenechat si tyto poznatky jen pro sebe.“

S rostoucím zájmem o produkty Reclar se začala firma přirozeně rozrůstat a k Honzovi se přidala Alena Diva, která byla na začátku poměrně skeptická. „Musím přiznat, že jsem nevěřila technologickému produktu v oblasti péče o pleť a považovala jej za další zbytečnou ‚revoluční‘ věc, kterou má mít člověk doma. Velmi rychle jsem však získala k celé věci pozitivní vztah a to nejen díky osobní zkušenosti, ale především díky reálným příběhům našich zákaznic, se kterými jsem mluvila a následně pochopila, že se nejedná o povrchní záležitost. Jsem nadšená z toho, že nemusíme diktovat změny, ale přinášíme nástroj, který zefektivní jakýkoliv beauty rituál.“

Rituály péče o pleť jsou hlavní esencí značky Reclar. Každý z nás je jedinečný a má jiný způsob péče o sebe sama. Tyto rituály patří jen Vám, nepatří žádné značce. Ať už jste vyznavači minimalismu nebo rádi zkoušíte všechny možné trendy v beauty oblasti, Reclar peeler podpoří právě Váš osobní rituál, zefektivní jeho výsledek a pomůže Vám užít si jej ještě více. Protože z osobních rituálů krásy vychází i krása každého z nás.

Jan Šmíd

Ян Шмид

Хонза е успешен предприемач, който харесва иновативните подходи и продуктите с високо качество. След товаТой се стреми да ги разпространява чрез просвета, на която придава голямо значение. Вниманието му към детайлите и отговорният му подходото му отношение допринасят за ролята му на надежден стълб на компанията. Дисциплинираният подход на Хонза се доказва от няколкогодишния му опит в областта на закаляванетофизическата подготовка и страстта му към спорта.

Алена Дива

Алена е творческата душа на компанията, която държи на правдивостта истината и автентичността. Всичко трябва да има по-дълбок смисъл и да съответства на философията на марката. Тя дава предимство на устойчивостта и здравословния подход не само в работните си проекти, но и в личния си живот.  Нейната страст сае изкуството и движението, както и да си ги представяте.

Alena Diva
COSMOPOLITAN BEAUTY 2021
K-BEAUTY 2016
HI-SEOUL 2017
BRAND STARS 2018
PREMIUM BRAND 2016